Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapewne przeczytali Państwo tę frazę niezliczoną ilość razy na rozmaitych stronach, dlatego spieszymy z wyjaśnieniem co przez to rozumiemy.

PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA

Wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty. Kartę przekazania odpadu, Fakturę VAT

ELASTYCZNE CENY

Wyceniamy usługę na podstawie informacji przekazanych nam przez Państwa, w oparciu o rzeczywiste koszty utylizacji odpadów.

OBSŁUGA LOGISTYCZNA

Przyjeżdżamy po kontener zawsze w umówionym dniu

 

KRÓTKI CZAS REAKCJI

Wstawiamy kontener w ciągu 12h od zgłoszenia

 

 Oferujemy Państwu najwyższą jakość usług i wyznaczamy sobie coraz to nowsze i ambitniejsze zadania, gdyż mamy na uwadze Państwa różnorodne potrzeby i oczekiwania. Możemy pochwalić się wysokim poziomem i bardzo szerokim zakresem świadczonych usług: wywozem odpadów budowlanych, wywozem gruzu oraz recyklingiem odpadów, a także doradztwem w sferze wyżej wymienionych zadań. Terminowość, dyspozycyjność i elastyczność naszej firmy powoduje, że współpraca z nami będzie przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń.

 

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie  i jednocześnie koszty, które ponoszą nasi Klienci były minimalne. Dlatego w razie pytań lub  wątpliwości dotyczących wywozu gruzu, wywozu odpadów, recyklingu czy wynajmu koparek, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

* godziny robocze