Kontenery na gruz i śmieci

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kontenerów na śmieci oraz kontenerów do wywozu gruzu, odpadów budowanych czy piasku lub ziemi.

 

  • Kontener odkryty o pojemności 2m3 .Typ Mulda. Ze względu na niewielką pojemność idealnie nadaje się do wywozu kontenerowego gruzu i odpadów budowlanych (powstającego na przykład przy remontach;drewno,tworzywa gruz,makulatura,folia ,stare meble, ale także do składowania ziemi oraz innych materiałów sypkich,kontener zajmuje nie wiele miejsca można go ustawić np:pod klatką lub na chodniku pod blokiem czy kamienicą, przywożony jest przez małe auto dostawcze.
  • Kontener odkryty o pojemności 3m3 .Typ Mulda. Ze względu na niewielką pojemność idealnie nadaje się do wywozu kontenerowego gruzu i odpadów budowlanych (powstającego na przykład przy remontach;drewno,tworzywa gruz,makulatura,folia ,stare meble, ale także do składowania ziemi oraz innych materiałów sypkich,kontener zajmuje nie wiele miejsca można go ustawić np:pod klatką lub na chodniku pod blokiem czy kamienicą, przywożony jest przez małe auto dostawcze.
  • Kontener odkryty o pojemności 3m3. Ze względu na niewielką pojemność, nadaje się do wywozu  kontenerowego  gruzu (powstającego na przykład przy remontach), ale także do składowania ziemi oraz innych materiałów sypkich
  • Kontener odkryty o pojemności 5m3. Ze względu na niewielką pojemność, nadaje się do wywozu kontenerowego  gruzu (powstającego na przykład przy remontach), ale także do składowania ziemi oraz innych materiałów sypkich.
  • Kontener odkryty o pojemności 6m3. Służy głównie do składowania odpadów komunalnych i gruzu, ale można w nim także zorganizować kontenerowy wywóz papy, o ile oczywiście jej ilość nie będzie zbyt duża.
  • Kontener zakryty o pojemności 7m3. Tego rodzaju kontenery służą przede wszystkim do składowania i wywozu gruzu oraz odpadów komunalnych.
  • Kontener odkryty o pojemności 8m3 przeznaczony do składowania i wywozu gruzu,wywozu odpadów budowlanych, wywozu papy, piasku, ziemi i innych materiałów sypkich.
  • Kontener odkryty o pojemności 20 m3 przeznaczony do składowania odpadów pobudowlanych gruzu.
  • Kontener odkryty o pojemności 34m3 służący do składowania i wywozu odpadów pobudowlanych, papy oraz wielkogabarytowych odpadów komunalnych, a także lekkich (gabarytowych) odpadów organicznych: kory, większych gałęzi, liści
  • Prasokontenery służące do wywozu sprasowanej makulatury, folii, odpadów tworzywowych i papierowych (czystych).

Kontener KP-8m3

Kontener KP- 8m3 zakryty

Kontener KP-15m3

Kontener KP-15m3

Kontener KP-34m3 i 20 m3

Kontenery na gruz i śmieci pobudowlane

Worek Big Bag na gruz 1m3

Kontener KP-2 Typ Mulda

Kontener Kp-2 typ Mulda

Kontener KP-3 Typ Mulda

Kontener KP-3m3 Typ Płaski

Kontener Kp-3 typ plaski

Kontener KP-5m3

Kontener KP-6m3

Kontener KP-7m3